Welcome

Dom seniora Warszawa Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

 Rezydencja Milanówek to dom seniora inny niż wszelkie. Został zbudowany dla seniorów oraz z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet element tego miejsca to nie kwestia wypadku, a przemyślanych decyzji. Utworzyliśmy miejsce, w którym Twój najbliższy znajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, fachowa załoga pomoże przejść przez ten zagmatwany etap rozstania oraz zmiany miejsca zamieszkania. Przyjazność oraz empatia, z którą każdego dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy i złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym miejscu. Do możliwości seniorów mieszczą się pokoje do samodzielnej aranżacji, z szansą skonfigurowania własnych mebli. Można także skorzystać z pokoi opracowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – dlaczego warto?

Miejsce to całkowicie pozbawione jest barier, dopasowane do osób niepełnosprawnych. Nad dwudziestoczterogodzinną opieką czuwają nie jedynie doskonali, empatyczni, pomocni opiekunowie, jakkolwiek też wykwalifikowany, fachowy zespół lekarzy oraz pielęgniarek. Zapewniamy dostęp do nowoczesnego, profesjonalnego oprzyrządowania medycznego, a również prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię czy rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej zdrowia oraz sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez speców, a właściciel przedsiębiorstwa kuchni dba, żeby posiłki były smaczne oraz zdrowe. Podajemy 3 posiłki kluczowe, drugie śniadanie oraz podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek oraz napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką zapewniamy też rozmaite atrakcje, zajęcia oraz gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak ważna jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia manualne, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – czemu nie! Jesteśmy tutaj, żeby spełniać i realizować potrzeby pensjonariuszy. Chcemy, by ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych znajomych doświadczeniem miłym i atrakcyjnym. To miejsce jest drugim domem dla dziadków, a w domu nie powinno być przeszkód. Rezydencja znajduje na 1,5 ha działce w cichej, arkadyjskiej okolicy, otoczona ślicznym parkiem z dojściem do ławeczek, na których wolno odpocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Ogromna powierzchnia budynku zagwarantuje prywatność w czasie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do przechadzek. W Rezydencji Milanówek to naturalnie dzięki zaangażowaniu i uprzejmości opiekunów, panuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem potrzeb mieszkańców tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie kościoła, szpitala oraz sklepów i punktów usługowych.