Carsprint Tarnów wynajem aut

Carsprint Tarnów wynajem aut

 Oferujemy usługę najmu aut osobowych dla wszystkich, którzy cenią sobie kompetentną obsługę, komfortową oraz bezpieczną jazdę oraz współczesne i niezawodne modele aut. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a także Nowego Sącza. Dla naszych kontrahentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem i doradztwem. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Troszczymy się o prawidłowy stan techniczny prowadzonej przez nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą precyzyjne przeglądy oraz posiadają odpowiednie pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z naszych usług skorzystały już dziesiątki usatysfakcjonowanych konsumentów, zarówno indywidualnych, jak i prywatnych firm. Cenią sobie naszą sprawną obsługę, formalności ograniczone do bezdyskusyjnego minimum oraz ponadprogramowe promocje w postaci dostarczenia samochodu na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie czy też Katowicach. Staramy się spełnić wyczekiwania nawet naszych najbardziej wymagających klientów. Wobec tego także przygotowaliśmy szeroką propozycję w atrakcyjnych cenach. Szczegóły znajdują się na stronie http://carsprint.pl.

Do kogo kierujemy przygotowaną ofertę wypożyczalni samochodów?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka proponuje możliwość najmu pojazdów, również osobowych, jak oraz dostawczych. Do każdego konsumenta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując propozycję do jego oczekiwań, pragnień oraz preferencji.

Prowadzona przez nas wypożyczalnia pojazdów umożliwia wynajem aut osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast auta dostawcze wolno pożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Zapewniamy sprawne technicznie samochody, możliwość dołączenia fotelika dziecięcego i nawigacji GPS, a także stały dostęp do naszego serwisu. Nasi klienci zawsze wyruszają od nas z pełnym bakiem oraz czystym i zadbanym wozem.

Cena wynajmu samochodu nie zależy od ilości przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dzienna. W jej skład wkracza ubezpieczenia OC/AC/NW oraz podatek VAT. Dla pełnego komfortu i satysfakcji naszych konsumentów akceptujemy płatność w złotych, dolarach, funtach i euro. Proponujemy konkurencyjne i nadzwyczaj dogodne cenowo auta. Kontrahenci mają do wyboru dużo kapitalnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdziesz w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych konsumentów interesującą oraz kompleksową ofertę najmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego oraz podkarpackiego. Mamy ogromne doświadczenie w branży oraz bez ustanku podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym celem jest całkowite zadowolenie oraz satysfakcja kontrahentów. Dokładamy wszelkich starań, by każde zlecenie zrealizować z największą starannością.

To naturalnie dzięki nam nasi klienci są w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub też dostać natychmiastową pomoc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy pojazd na lotnisko oraz umożliwiamy dojazd na konferencję służbową czy też wyśniony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z opisującą nas ofertą i skorzystania z usługi najmu auta.